با سلام و وقت بخیر

به گروه احساس چوب، بخش بازاریابی و نمایندگی فروش محصولات، خوش آمدید .

در زیر راهنمایی های لازم برای شروع کار و جزئیات کار خدمت شما ارائه خواهد شد.

نوع فعالیت گروه احساس چوب :

گروه احساس چوب  با سابقه ۶ سال حضور در طیف وسیعی از صنعت چوب از ساخت و تولید محصولات دکوری و کاربردی تا محصولات آشپزخانه و میز و صندلی و … و نیز بخش خدمات دکوراسیون(طراحی و اجرای کابینت و …) فعالیت می نماید .

 

بخش بازاریابی و نمایندگی فروش :

ما در این بخش وظیفه ی معرفی محصولات و خدمات و جذب مشتریان مختلف در گروههای هدف گذاری شده را بر عهده داریم .

در حالت کلی برای همکاری در بخش بازاریابی و نمایندگی فروش ما در  فیلوود ۲ پلن جداگانه داریم که بر طبق فرمی که خدمت شما ارسال شده (در زیر همین صفحه نیز می توانید پلنها را دانلود نمایید) ببینید .

بخش بازاریابی، که در این بخش شما به صورت سنتی و البته با روشهای مدرن و تکنولوژیک ما می توانید اقدام به معرفی و جذب مخاطبان خود نمایید.

بخش نمایندگی ، که شامل نمایندگی برنزی ،نقره ای و طلایی می باشد.

 

  • نکته ۱ : در بخش بازاریابی همانطور که مشاهده می نمایید ، سرمایه گذاری نیاز نمی باشد و شما مانند یک بازاریاب به شرح جدول می توانید با بازاریابی و معرفی خدمات ومحصولات ما مشتریان را جذب نموده و به ازای هر خرید آنها پورسانت دریافت نمایید.
  • نکته ۲ : در بخش نمایندگی ، الزاما با توجه به تعهدات و خدماتی که گروه احساس چوب به شما ارائه می نماید سرمایه گذاری ۱ الی ۳ میلیون تومان(به صورت نقدی ) باید انجام گیرد ، اگر چه این سرمایه گذاری با توجه به نوع کار و تعهدات ما در شروع کار به منزله تعهد شما و تضمین می باشد و در صورتی که بعد از ۳ ماه بازخورد مالی و درآمدی مناسب را نداشتید مبلغ سرمایه گذاری شده به شما بازگردانده می شود .

همانگونه که در پلنهای درآمدی هر بخش مشاهده می کنید ، با توجه به پلن انتخابی ، قرارداد مورد نظر با شما منعقد خواهد شد که طبق آن درآمد و نوع جزییات کار برای شما مشخص می گردد.

مثال :

شما با انتخاب نمایندگی نقره ای ، قرارداد نمایندگی فروش ،نقره ای ، را با فیلوود خواهید بست و بر طبق قرارداد شما می توانید با معرفی محصولات و خدمات ما در فضاهای مختلف مجازی و واقعی و یا حضور و راهنمایی مشتری به نمایشگاه فیلوود ، با خرید هر مشتری پورسانت خود را دریافت نمایید.

  • با توجه به نوع نمایندگی ، مبلغی به عنوان حقوق ثابت برای هر فرد در نظر گرفته خواهد شد.
  • مبالغی که در فرم پلن ارسالی مشخص شده است به صورت میانگین می باشد و هیچ گونه سقفی  برای درآمد زایی وجود ندارد .

آموزش :

کلیه مراحل معرفی محصولات و نحوه ی بازاریابی و جذب مشتری به صورت حضوری و مجازی به متقاضیان آموزش داده خواهد شد.(طبیعی است که آموزش به صورت رایگان می باشد اما با توجه به نوع پلن انتخابی -بازاریابی یا انواع نمایندگی – جزییات آموزشهای حرفه ای و تکمیلی متفاوت خواهد بود.

 

بازار :

مهمترین سوالی که برای  اکثر متقاضیان مطرح می شود این است که در شرایط کنونی آیا بازار متقاضی محصولات چوبی می باشد و چقدر این بازار کشش دارد؟

بازار صنعت چوب در سال حدود ۱۰۰ هزار میلیارد تومان گردش مالی فقط در ایران دارد که این وسعت و بزرگی در شاخه های مختلف این صنعت توزیع شده است و به گفته ی متخصصین و آمار  به عنوان دومین صنعت بزرگ ایران میتوان  آنرا شناخت.

همانطور که در قسمت فوق ذکر شد ، از آنجایی که کارگاه احساس چوب ، یک کارگاه چند منظوره با دارا بودن شرکای مختلف حرفه ای و مطمئن در بخشهای دیگر صنعت چوب می باشد در نتیجه نوع محصولات و خدماتی که به واسطه ی ما می توانید بازاریابی کنید بسیار زیاد است و از این بابت یک بازار بسیار بزرگ در پیش روی شما قراردارد.

نکته ی قابل توجه دیگری که قدرت بازاریابی و فروش شما را بالا خواهد برد این است که ما در اکثر شاخه های صنعت چوب نمونه کار و همکاری های خوبی با مشتریان کوچک و بزرگ داشته ایم که به همین جهت شما می توانید با یک پشتوانه ی تجربی و حرفه ای محصولات را معرفی نمایید.

 

این بخش به مرور و با توجه به سوالات شما تکمیل می گردد.

با تشکر /فیلوود 

پلنهای بازاریابی و نمایندگی را می توانید از قسمتهای زیر دانلود کنید .

پلن درآمد بازاریابی و نمایندگی۰۰۱        پلن درآمد بازاریابی و نمایندگی۰۰۲

 

در صورت تمایل به همکاری لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

نمایندگی ویژه