با سلام و وقت بخیر

به بخش بازاریابی و فروش فیلوود خوش آمدید.

توضیح :

ما در فیلوود به دنبال یک همکار با استعداد،خلاق و با دانش هستیم که در بخش بازاریابی و فروش دوست و همراه ما باشد.

در این مسیر برای پیدا کردن این دوست ما آگهی های زیادی را در پلتفرمهای مختلف قراردادیم که با وجود تعداد زیاد متقاضیان ، انتخاب بین عزیزان برای ما بسیار سخت بود و به همین جهت ایده ی چالش 50 میلیون تومانی ارائه شد که تمامی متقاضیان در یک “مسابقه و چالش 1 هفته ای ” استعداد ،خلاقیت ، تجربه و دانش خود را محک زده و ثابت کنند و در ادامه به مجموعه ی ما به عنوان یک دوست و همکاری و شریک بلند مدت بپیوندند.
برای آشنایی بیشتر شما با این مسیر، لطفا در ادامه ،توضیحات و شرایط این چالش را مطالعه نموده و در پایان در صورت تمایل فرم همکاری را برای ما تکمیل نمایید.

شرح کلی:

ما در این چالش به شما یک موقیعت شغلی با داستان پیشینه ی آن  ارائه می شود.
در ابتدا شما باید با انتخاب یک گزینه مسیر خود را مشخص کنید.
روز اول : پس از انتخاب مسیر ،شما در روز اول 24 ساعت زمان دارید که اطلاعات اولیه را از ما در خصوص جزئیات و مسئولیت و سیستم کاری دریافت کنید.
روز دوم :و بعد از آن در روز کاری دوم باید یک پینشهاد/ایده /استراتژی /برنامه ی خلاقانه برای موفقیت در موقعیت و مسیر خود ارائه کنید.
روز سوم: تیم ما ظرف مدت حداکثر 24 ساعت به شما در مورد رد یا قبول پیشنهاد شما پاسخ خواهد داد و در صورت قبولی به مرحله ی بعد راه پیدا خواهید کرد و در غیر اینصورت حذف خواهید شد.
روز چهارم:شما باید از امروز برای عملی کردن پیشنهاد خود دست به کار شوید و تا روز آخر(هفتیمن روز) برای رسیدن به هدف تلاش کنید.
روز پنجم:مشاوره ما با شما
روز ششم:مشاوره ما با شما
روز هفتم:نفر اول و دوم و سوم با توجه به فاکتورهای ارائه شده انتخاب شده و این دوستان به عنوان اعضای دوست،مشاور، همکار  و شریک فیلوود انتخاب خواهند شد.

نکته : تا زمان پایان روز 3 ام (بعد از دریافت پیشنهادات ) هیچگونه قرارداد رسمی بین ما و متقاضیان امضا نخواهد شد.

نکته 2: از روز 4 ام تا 7 ام یک قرارداد موفقت همکاری و مشارکت و مشاوره بین فیلوود و تمامی متقاضیان راه یافته به این مرحله امضاء خواهد شد که مهمترین مفاد آن به شرح زیر است.
1- در صورت  رسیدن به هدفهای تعیین شده بالای 70 % ، پورسانت، دستمزد و هدیه به شرح زیر تقدیم می گردد.

-نفرات با دستیابی به اهداف بالای 70%  :10% مبلغ قرارداد قطعی شده و استخدام به عنوان همکار و مشاور و (پاداش ویژه 5% با توجه به کل سود کسب شده)

-نفرات با دستیابی به اهداف بین 50-70% : 7% مبلغ قرارداد قطعی شده

سایر نفرات :3% مبلغ قرارداد قطعی شده

نکته 3: در صورت عدم تائید قرارداد نهایی  به هر عنوان ، از قبیل صوری بودن قرارداد یا سایر روشهایی که به دور از کار و اخلاق حرفه ای باشد پورسانت و پاداش و دستمزد پرداخت نخواهد شد.

مسیر خود را ببینید

مسیر اول:چالش فروش 500 میز تحریر

مسیر دوم: چالش فروش 100 تخت خواب(سرویس خواب)

مسیر سوم:چالش فروش 200 کتابخانه

مسیر چهارم : چالش فروش 200 میز تی وی

مسیر پنجم: چالش قرارداد طراحی و اجرای 10 دست کابینت

مسیر ششم:چالش محصول آزاد

راهنمایی مسیرهای 1 و 2 و 3 و 4:

به تازگی متوجه شده اید دوست شما یک چند سالی است کارگاه بزرگ تولید محصولات چوبی راه اندازی کرده و محصولاتش را به صورت آنلاین و  تک فروشی به مشتریان عرضه می کند،نوع متریال و طراحی و قیمت تمام شده محصول در حد بسیار زیادی نمره ی قبولی بالای 90 دارد و از  شما به عنوان یک کارشناس می خواهد به او در ارائه ی راه حل قرارداد  فروش سریع و عمده در کوتاه مدت مشاوره بدهید.پیشنهاد شما چیست؟

راهنمایی مسیر 5:
دوست شما به عنوان یک طراح و سازنده و مجری کابینت های آشپزخانه حدود 7 سال مشغول به کار است، نمونه کارهای و قیمت ارائه ی خدمات و نوع طراحی پروژه ها تا حدود 95 % مورد قبول مشتریان بوده است و در حال حاضر با توجه به روند بازار می خواهد یکی از رهبران بازار باشد و سهم قابل توجهی از بازار را بدست بیاورد و از  شما به عنوان یک کارشناس می خواهد به او در ارائه ی راه حل بازاریابی و عقد سریع قرارداد در کوتاه مدت مشاوره بدهید.پیشنهاد شما چیست؟

راهنمایی مسیر 6:
به شما برای ساخت و تولید یک محصول چوبی کاربردی ،دکوری و … تمام امکانات و تجیهزات و ظرفیت نامحدود ارائه شده است، محصول پیشنهادی شما چیست؟چه ایده ای را  ظرف مدت 1 هفته به بازار عرضه می کنید که 500 میلیون تومان برای شما آورده مالی داشته باشد؟

لطفا جهت شروع همکاری ضمن تکمیل فرم زیر یکی از مسیر های فوق را انتخاب نمایید.

چالش 50 میلیون تومان