طرح BEM

گروه احساس چوب

در آستانه ی ۶ امین سال شروع به کار گروه فیلوود و با توجه به درخواست مکرر همکاران و علاقه مندان به صنعت چوب برای  همکاری و سرمایه گذاری های مشترک ،تصمیم داریم راهی جدید را آغاز کنیم که انشاالله سر منشاء اقدامات خیر و مفیدی برای علاقه مندان صنعت چوب و بازار و مشتریان و ….گردد.
در این مسیر گروه احساس چوب -فیلوود- در نظر دارد با توجه به سابقه ی تولید ،آموزش،فروش سالیان گذشته،ظرفیت بازار و تقاضای مشتریان  کنونی و …..  در یک طرح جامع “مدرسه ی کار و کسب چوبی فیلوود”را با هدف اشتغال به کار و درآمد زایی مطمئن علاقه مندان و متقاضیان این صنعت راه اندازی نماید.
در این طرح شما سرمایه گذران،علاقه مندان و متقاضیان اشتغال در شاخه های مختلف این صنعت  می توانید با حداقل سرمایه گذاری ۱۰ میلیون تومان به عنوان همکار ، همراه ما شوید و از این طریق یک شغل مطمئن با درآمد خوب برای خود ایجاد نمایید.
ما در این طرح در طول مدت ۶ ماه تا ۱ سال ( با توجه به توانایی های شخصی،علمی و تجربی  شما ) ضمن آموزش کلیه ی مهارتهای تخصصی و عمومی لازم برای راه اندازی و مدیریت یک کسب و کار  در صنعت چوب ، یکی از بخشهای کارگاه را در اختیار شما قرار می دهیم که می توانید در آن بخش یک درآمد خوب را برای خود داشته باشید.
میزان تولید ، فروش و درآمد زایی بخشهای گروه با توجه به سوابق و تجربیات ما در طول مدت ۵ سال ، برنامه ریزی و پیش بینی شده اند و ما تا میزان بسیار زیادی درآمدزایی شما را به شیوه های مختلف تضمین می نماییم .

لطفا جهت اطلاعات بیشتر و شروع همکاری فرم زیر را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت جهت جلسه حضوری و توضیحات بیشتر با شما تماس بگیریم.
همچنین لازم به یادآوری است این طرح فعلا در حال حاضر برای متقاضیان خانم و آقا ساکن شهر شیراز می باشد .

سرمایه گذاری و اشتغال

BEM
    لطفا سرمایه ای که در حال حاضر تا حداکثر 1 ماه آینده می توانید به صورت نقدی فراهم نمایید را وارد نمایید.