توزیع 1000 لانه پرنده در شیراز ارسال دیدگاه

سلام
مسئولیت اجتماعی 1
چند روز پیش یه تماس جالب داشتیم که ما رو برد به حال و هوای چند سال پیش ،این انسان شریف به هزار مشقت داشت تلاش می کرد که جون پرنده ها و قمری های پارک جلو خونه اشون رو نجات بده و آخر سر به ماوصل شده بود.این بنده خدا که می خورد از اون پیرمردهای باحال روزگار باشه با کلی شوق و ذوق از کار چند سال پیش ما کلی تعریف کرد و از دعای پرنده ها برامون گفت و بعد هم از قمری ها و پرنده هایی حرف زد که تو این سرما از بی پناهی از بالای درختها سقوط جانی می کنن و اینکه به کلی جاها زنگ زده تا این مشکل رو حل کنه !
این عزیز جان آخر سر بعد از کلی پیگیری از اداره محیط زیست نام و نشونی ما رو بهشون داده بودن که بله یه گروهی یه سری لانه پرنده درست کردن و توی شهر پخش کردن …. حالا هم می خواست براش چند تا لونه درست کنیم و ببریم که این قمری ها و پرنده ها نجات پیدا کنن.
اینکه بعد از چند سال داشتم به اون کار فکر می کردم واینکه ای کاش باز هم میشد کارهایی اینچنینی کرد ، ای کاش سرمون خلوت تر می شد از این هیاهوی زیادی تجارت پولی و مادی!و صدها ای کاش های دیگر….
البته همون موقع ما کلی پیام داشتیم از مشوق گرفته تا شاکی !
شاکی به خاطر اینکه چرا دارید لونه پرنده توی خونه ها پخش می کنید!!!!؟؟؟!!!! چرا به جای پرنده ها برای آدمها خونه نمی سازید!!!!!!!!!؟؟؟!!!!!چرا اصلا کاری انجام میدید!!!!!!!!!!! چرا اسم ما وسط نباشه؟؟؟؟!!! و هزار چرای دیگه !!!!!
حالا بعد از این چراهای اونها والبته چون های ما بالاخره بعد از 2 -3 سال یه نفر پیدا شد و با کلی انرژی مثبت بهمون روحیه دوباره داد که اگر حکومت و دولت هزار تا کار باید روانجام نده خودمون باید دست به کار بشیم …. ادامه دارد…
@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *